Erkek Hırka

1 Ürün var.

Erkek Hırka

Şık olmaya ve her zaman daha modern giyinmeye önem veriyorsanız, sürekli aynı giyim tarzı yerine her sezon ilgi çekici tasarımların ortaya çıkarıldığı özel parçaları da denemenizi tavsiye ederiz. Son yılların en dikkat çekici parçalarından biri hırka modelleridir. Hırkalar özellikle kendi tarzını yaratmak isteyen erkeklere yardımcı o...

Erkek Hırka

Şık olmaya ve her zaman daha modern giyinmeye önem veriyorsanız, sürekli aynı giyim tarzı yerine her sezon ilgi çekici tasarımların ortaya çıkarıldığı özel parçaları da denemenizi tavsiye ederiz. Son yılların en dikkat çekici parçalarından biri hırka modelleridir. Hırkalar özellikle kendi tarzını yaratmak isteyen erkeklere yardımcı olmakta ve bunun yanında farklı tasarımları ile kombin dünyasını zenginleştirecek adımlar atılmasına imkan tanımaktadır.

Erkek hırka modellerinde son zamanlarda en dikkat çekici olan diz üstüne kadar uzanan tasarımlar olmaktadır. Özellikle kış ayları için oldukça etkili olan bu tasarımlara yeni sezonda kapüşon da eklenmiş ve tarz olarak etkileyici bir tasarım meydana getirilmiştir.

Diğer yandan hırka modellerinde de pek çok giyside olduğu gibi klasik ve spor tasarımlar ön plana çıkar. Yeni yılın favorisinin ise dar kesim modeller olduğunu söylemek mümkündür. Diğer adıyla fit hırka modelleri olarak vitrinlerdeki yerini alan bu modeller, özellikle genç erkeklerin tercihi olmakta ve şık görüntüler ortaya çıkmaktadır.

Yeni Sezon Hırka Modelleri

Yeni sezon hırka modelleri her yaştan erkeğe hitap eden modellerin olduğu geniş bir yelpazede ön plana çıkıyor. Markaların özel tasarımları arasında kapüşonlu modellerin bu yıl da ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Diğer yandan modellerde çeşitliliği oldukça fazla olduğunu söylemek mümkün. Şimdi erkek hırka modelleri ve çeşitlerine daha yakından bakalım.

  • Triko hırka
  • Deri hırka
  • Şişme hırka
  • Kapüşonlu hırka
  • Desenli ya da cep detaylı hırka
  • Diz üstüne uzanan kapüşonlu hırka

Kış sezonunda genelde kalın tasarımların tercih edildiği yukarıdaki hırka modellerinde, sonbahar ve ilkbaharda daha hafif ve ince modeller tercih edilmektedir. Ayrıca son zamanların trendinin uzun ve kapüşonlu hırka modelleri olduğunu söylemeden geçmeyelim. Hatta bazı ünlülerin giymesiyle ilginin arttığı hırka modelleri uzun ve kapüşonlu hırkalar olmuştur.

Siz de tarz yaratmak ve bunun yanında şık bir tasarıma sahip hırkalardan birine sahip olmak istiyorsanız, daha fazla beklemeyin ve bir an önce pek çok farklı tasarımın yer aldığı internet sitemize giriş yapın. Sitemizi erkek hırka kategorisinde istediğiniz modelleri bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Ürünleri Filtrele:

Stok Durumu

Kurumsal

Block title

Blogumuzu ziyaret edin

Erkek Hırka